


1 090 ₴
Показати оптові ціни
Світлодіодний іменний бейдж – це електронний ідентифікатор із зеленим світлодіодним дисплеєм, який дозволяє динамічно відображати ім'я, посаду, рекламний слоган або будь-яке інше повідомлення. Завдяки матриці11 x 44 світлодіодні точкипристрій пропонуєрозбірливий та чіткий текстнавіть у добре освітлених кімнатах. Налітпідтримує кілька режимів відображення, наприклад, прокручування в різних напрямках, миготіння, постійне відображення, анімація або ефект світлової рамки. Користувач може зберігатидо 8 повідомлень обсягом понад 200 символів кожнеНалаштування виконується через кабель micro USB з комп'ютера або мобільного застосунку.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Розділений екран | 11 x 44 px |
| Сенсорний екран | Немає |
| Екран — інтерфейс | USB |
| Екранний тип | сегментований світлодіод |
| Вага паковання | 0,034 кг |
| Висота паковання | 3,3 см |
| глибина паковання | 3,3 см |
| Ширина паковання | 10,7 см |