
4 380 ₴
3 980 ₴
Показати оптові ціни


| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безгалоговий продукт | Да |
| Коефіцієнт зсідання | 6:1 |
| Максимальна температура | +110 °С град. |
| Матеріал | поліолефіни |
| Мінімальна температура | -55 °С |
| Мінімальна температура зсідання | +120 °C |
| Модель із каталогу виробника | HA67-44.4/7.4-PEX-BK |
| Номер за каталогом виробника | 321-30200 |
| Номінальний діаметр (до зсідання) | 44,40 мм |
| Номінальний діаметр (після зсідання) | 7,40 мм |
| Властивості термоусадкової трубки | з товстими стінками, кислотостійкі, атмосферостійкі, стійкі до розчинників |
| Вміст | 1,22 м |
| Відповідає RoHS | Да |
| Тип продукту | Термоусадкова трубка з клеєм |
| Товщина стінки | 3,6 мм |