905 ₴
Показати оптові ціниГерметичний корпус ZP105.105.60SUb-IP67™ виготовлений з атмосферостійкого білого пластику ASA. Призначений для захисту електронних пристроїв у середовищах, що вимагають високої герметичності. Кришка та основа оснащені монтажними вушками, литою прокладкою та латунними втулками в стійках для монтажу на друковану плату або DIN-рейку, а також закріплені невипадаючими гвинтами для легкого встановлення та обслуговування. Цей корпус призначений для промислового та зовнішнього застосування.

| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 60.1 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Виробник | Kradex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Да |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | IP67 |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | АСА |
| Тип корпусу | Універсальний |