891 ₴
Показати оптові ціниГерметичний корпус ZP105.105.45SUb-IP67™ виготовлений з білого пластику ASA та призначений для монтажу електронних пристроїв, що потребують високої герметичності. Він має монтажні вушка, влиту прокладку та латунні втулки в монтажних стійках. Обидві половини корпусу закріплені невипадаючими гвинтами. Конструкція дозволяє монтаж на DIN-рейку всередині корпусу. Призначений для промислового та зовнішнього застосування в середовищах, що піддаються впливу пилу та вологи.

| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 45.1 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Виробник | Kradex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Да |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | IP67 |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | АСА |
| Тип корпусу | Універсальний |